Mirjam Esperk • 11 september 2017 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülevee tervishoid nõuab pingutusi

Hiiumaa haigla juhatuse ligia Riina Tamm.  Foto: Meditsiiniuudised

Et üks saarel olev haigla saaks edukalt toimida, on vaja kolme tegurit: kogenud personali, vajalikku tehnikat ning toimivat logistikat. Väga oluline on koostöö teiste haiglatega, räägib Hiiumaa haigla juhatuse liige Riina Tamm ühel päikeselisel augustikuisel argipäeval haiglat meile tutvustades.

Tema jaoks on väga oluline, et oleks personali. “Väga raske on Hiiumaale arste tööle saada – see on väga suur töö,” jätkab Riina Tamm. Ta selgitab, et saarel on kokku kõigest neli püsikohaga arsti, ülejäänud tuleb kõik mujalt leida. Ühest arstist ühel erialal aga ei piisa, sest näiteks peavad ööpäevaringselt kättesaadavad olema kirurg, günekoloog, anestesioloog, sisearst ning üks inimene seda aega ära ei kata.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee