Violetta Riidas • 20. september 2017
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimiseaduse muudatus läbis esimese lugemise

Foto: wikipedia.org

Eile toimus riigikogu suures saalis ravimiseaduse muudatuse esimene lugemine, millega tühistatakse nende ravimite müügiload, mida ei ole Eestis kolme aasta jooksul turul olnud.

Eelnõuga muudetakse ravimiseadus § 76 lõikega 61 nii, et ravimiametil oleks õigus tunnistada kehtetuks nende ravimite müügiload, mis ei ole Eestis kolme järjestikuse aasta jooksul müügiloa hoidjalt kättesaadav. Seda välja arvatud juhtudel, kui müügiloa tühistamist ei ole mõistlik teha rahva tervise huvides. Eelnõu väljatöötamine on tingitud vajadusest kindlustada ravimite järjepidev kättesaadavus Eesti patsientidele. Samuti peaks see mõjutama ravimite müügiloa hoidjaid ka tegelikkuses oma müügiloaga ravimeid turustama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee