Ravimifirma Algol Pharma vahetas nime

Soome firma Algol Oy andis septembri lõpul teada, et nende ravimitega tegelev tütarettevõte Algol Pharma kasutab oktoobri algusest uut ärinime Biocodex.

Algol Oy müüs mullu septembris oma 100% omanduses oleva tütarettevõtte Algol Pharma Oy Biocodex S.A.S.-ile, mis on Prantsusmaal Pariisis asuv rahvusvaheline farmaatsiaettevõte.

Biocodex tegutseb rohkem kui 120 riigis. Firma selle aasta käive on ligikaudu 300 miljonit eurot.

Algol Pharma jätkas oma äritegevust seni nimega Algol Pharma kõigis oma asukohtades Soomes, Rootsis, Norras, Eestis, Lätis ja Leedus, ent 2017. aasta oktoobri alguses muudetakse ettevõtte nime ja kõik praegused Algol Pharma ettevõtted hakkavad kasutama Biocodexi nime.

Eesti turul tegutsev Algol Pharma OÜ on Soome ettevõtte Algol Pharma Oy tütarettevõte aastast 1995. Mullu sügisest on osaühingu juhatuse liikmed Jean-Marie Lefevre ja Nicolas-Henri Jean Marie Coudurier.

Algol Pharma OÜ 2016. aasta müügitulu oli 524 843 eurot (2015. a – 384 103 eurot). Kasum oli 23 851 eurot, aasta varem 16 009 eurot.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.