Violetta Riidas • 4 oktoober 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eestist sai Põhjamaade Hemofiilia Nõukogu liige

Ines Vaide ja Edward Laane koos Põhjamaade Hemofiilia Nõukoja esinaise Fariba Baghaeiga Sahlgrenska Ülikoolihaiglast.  

Eesti on alates septembrist ametlikult Põhjamaade Hemofiilia Nõukoja (Nordic Hemophilia Council) liige, Eestit esindavad nõukojas Regionaalhaigla hematoloogid Edward Laane ja Ines Vaide.

Eeltöö Põhjamaade Hemofiilia Nõukojaga liitumiseks kestis kaks aastat ja toimus Maailma Hemofiiliaföderatsiooni kaksikkeskuse Tallinn-Helsingi raames. Kaksikkeskuse projekti juhivad dr Edward Laane ja prof Riitta Lassila Helsingi Ülikooli Keskhaiglast, kirjutas PERHi siseleht. suurele tööle ning meie koostööpartneri Helsingi Ülikoolihaigla hemofiiliakeskuse arstide prof Riitta Lassila, dr Anna-Elina Armstrongi  ja Põhjamaade Hemofiilia nõukoja esinaise dr Fariba Baghaei tugevale toetusele," ütles dr Edward Laane.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee