Violetta Riidas • 10 oktoober 2017 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soomes küsis arst kuupalgaks 12 500 eurot

Foto: Mediuutiset.fi

Palju räägitud Soome arstide põuas tuuakse äärmusliku näitena arsti, kes käib ääremaale tööle lennukiga, kuid tööjõupuudus ja suured palgasoovid võivad varsti olla ajalugu, kirjutas soomlaste Taloussanomat.

Paar aastat tagasi Eestist Soome tööle läinud arst Mare Liiger on meedias avaldanud, et tema netopalk on 6500-7000 eurot, pluss 350 eurot taksokaart, pluss korter - kokku ligi 8000 eurot kätte. Liiger töötab Kagu-Soomes Kouvolas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee