Violetta Riidas • 14 oktoober 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Immuunvastuse kujunemisel aitavad kaasa geenid

Yale'i eksperdid ja nende riikliku teaduskonsortsiumi partnered on välja selgitanud mitmed geenid ja geeniklastrid, mis on seotud immuunvastusega gripivaktsiinile. Tulemused näitavad väljavaateid geneetiliste profiilide kasutamisel, et prognoosida individuaalseid vastuseid gripivaktsiini suhtes.

Uuringu tulemused avaldati 25. augustil ajakirjas Science Immunology.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee