Siret Trull • 17 oktoober 2017 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinnas esineb maailmakuulus kirurg Niek van Dijk

Niek van Dijk  Foto: http://www.at5.nl

Novembri alguses toimub Tallinnas rahvusvaheline sümpoosion ja praktiline töötuba "Around the Ankle", mille peaesinejana saabub Eestisse maailmakuulus hüppeliigesekirurg prof. Niek van Dijk. Tema patsientide hulka kuuluvad teiste seas sellised spordimaailma absoluutsed tipud nagu jalgpallurid Cristiano Ronaldo, Robin van Persie ja Juan Carlos Navarro.

Sümpoosioni eestvedaja, Eesti Artroskoopia ja Sporditraumatoloogia Seltsi presidendi Mihkel Mardna sõnul on sümpoosioni ja töötoal näol tegu harukordse võimalusega ammutada maailma absoluutselt tippeksperdilt vahetult täiendavaid erialaseid teadmisi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee