Triin Tabur • 6 november 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikumis läks ID-kaardi uuendamine ladusalt

PPA ajutine teeninduspunkt TÜKi Maarjamõisa haiglas 4 novembril.  Foto: Margus Ansu/Postimees

Politsei- ja Piirivalveameti ajutine teeninduspunkt Tartu Ülikooli Kliinikumi J-majas oli 4. novembri hommikul töövalmis ning kella 11 paiku vookles kabineti J-1052 ukse taga 25 inimesest koosnev saba.

Üks meditsiinitöötaja, kelle järjekord kohe lähenes, ütles et kui ta kell 10 tuli, siis oli see järjekord umbes sama pikk ning et ühe tunniga jõutaksegi ära teenindada paarkümmend või natuke rohkem inimest. Tempot võis ladusaks pidada, keegi ei nurisenud, kirjutas Tartu Postimees.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee