Kadi Heinsalu • 10 november 2017 07:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Grand Lady 2017: Riina Kütner

Riina Kütner  Foto: Liis Treimann/Postimees

Põhja-Eesti Regionaalhaigla andis reedel tiitli üle tänavusele Grand Ladyle, kelleks on onkoloog Riina Kütner.

Onkoloog Riina Kütner ütles intervjuus Meditsiiniuudistele, et ta ei arva ise kuidagi, et oleks kuidagi esile tõstmist väärt, sest suurem enamus kolleege teeb oma tööd suure pühendumise ja entusiasmiga. "Siiski on alati tore sada oma tööle positiivset vastukaja!" lisas ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee