Violetta Riidas • 18. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Südamepuudulikkuse ravis uued meetodid

Foto: VIMEO

Valk meelitab südant tervislikult kasvama ilma füüsilise tegevuseta.

Valk nimega kardiotrofiin-1 võib osutuda tõhusaks ravivahendiks südamepuudulikkuse korral. Nii väidavad teadlased, kes tegid kindlaks, et see paneb südame tervislikul viisil kasvama. See kasv on aga reversiivne, sarnaselt kasvule, mis leiab aset füüsilise treeningu või raseduse korral.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee