Triin Tabur • 5 detsember 2017 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Erialade lisarahastus saab kuu keskel selgust

Jevgeni Ossinovski  Foto: Raul Mee / ÄP

Milliste erialade puhul ravijärjekordade lühendamist prioriteetselt ette nähakse, selgub detsembri keskel, ütles tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski riigikogus kõneldes.

Eesti tervishoiusüsteem on väga kulutõhus, aga sellel on ka oma hind, ütles terviseminister Jevgeni Ossinovski eile riigikogus parlamendiliikmete küsimustele vastates. "Kulutõhususe hind on olnud eeskätt tervishoiuteenuste kättesaadavuse halvenemine, eriti viimastel aastatel, kus ilmselgelt see ressurss, mida me vananevas ühiskonnas oleme tervishoidu suunanud, on olnud ebapiisav," lisas ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee