Triin Tabur • 7 detsember 2017 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa uuendatud seadus kohtas ka vastuseisu

Riigikogu istung.  Foto: Erik Peinar/Riigikogu Kantselei

Kuigi haigekassa seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus võeti eile riigikogus 52 häälega vastu, oli ka neid, kellele seadus sellisel kujul siiski vastumeelseks jäi.

Vabaerakonna fraktsiooni esindaja ja sotsiaalkomisjoni aseesimees Monika Haukanõmm ütles hääletamise eelnevas sõnavõtus, et erakonna soov on, et säiliksid selged piirid ravikindlustusmaksest ja riigi poolt finantseeritavate tervishoiuteenuste vahel. "Ehk siis hoida kaks rahastusallikat lihtsalt eelarves eraldi, mitte liita neid ühte suurte potti, kus kõik seguneb," rääkis ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee