Triin Tabur • 21 detsember 2017 13:21
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaarstid soovitavad haigekassa juurde erikomisjoni

Eesti Hambaarstide Liidu president Marek Vink  Foto: Veiko Tõkman / ÄP

Hambaarstide liidu hinnangul võiks kaaluda alalise hambaarste ning hambaravikliinikuid koondava nõuandva komisjoni loomist haigekassa juurde, et üheskoos arutada Eesti elanike suuõõne ja selle raviga seotud probleeme.

Hambaarstide Liit tunnustab haigekassa juhatust ja nõukogu lahenduse eest, mis säilitab kliinikute vabaduse ise oma teenust arendada ja turukonkurentsis püsida ning samal ajal suurendab teenuse kättesaadavust Eesti eakatele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee