Violetta Riidas • 3 jaanuar 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hakkavad kehtima uued paberretsepti blanketid

Seni käibel olnud paberretsept ja digiretsept.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

2018. aasta algusest hakkavad kehtima uued paberretsepti blanketid. Uusi blankette väljastatakse haigekassa klienditeenindustest juba alates 27. detsembrist 2017.

Haigekassa teatab, et seoses 2018. a algusest kehtima hakkava ühise retsepti alusmääraga 2,5 eurot (varem oli see 100%, 90% ja 75% soodustuse korral 1,27 eurot ning 50% soodustuse korral 3,19 eurot ühe retsepti kohta) uuendatakse retseptitasu väärtusi paberretseptidel. Paberretsepti pöördele on lisandunud alates 2018.aastast kehtima hakkava täiendava ravimihüvitise süsteemi kirjeldus. Uued blanketid on trükitud pisut sinakamale paberile.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee