Triin Tabur • 10 aprill 2018 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski: tervis ei ole pelgalt isiklik hüve

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.  Foto: Andras Kralla / ÄP

Riigikogus toimus täna maailma tervisepäeva raames sotsiaalkomisjoni avalik istung, kus osales ka ametist lahkuv terviseminister Jevgeni Ossinovski.

Istungi külaline terviseminister Jevgeni Ossinovski rõhutas kõneldes, et hea tervis loob eeldused kõigeks muuks: hariduseks ja tööks, üldiselt õnnelikumaks eluks. "Ühest küljest on tervis isiklik hüve, aga sel on uuringute järgi ka suur mõju ühiskonnale tervikuna ja majandusele," sõnas minister.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee