Triin Tabur • 23 aprill 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikumi ülikallite juhtude arv kasvas mullu oluliselt

TÜKis oli 2017. a esmakordselt üle 300 000 euro maksnud ravijuhtum.  Foto: Scanpix/PantherMedia

TÜ Kliinikumis kahekordistus mullu üle 100 000 euro maksvate ravijuhtude hulk ning esines esmakordselt üle 300 000 euro maksnud ravijuhtum.

TÜ Kliinikumi konsolideeritud majandusaruande kohaselt olid haigla mullused tulud ligikaudu 207 miljonit eurot, aasta varem 191 miljonit.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee