Täna toimub alzheimeri konverents

Saalis on 300 kuulajat üle Eesti.
Saalis on 300 kuulajat üle Eesti.

Täna toimub haigekassa ja Meditsiiniuudiste korraldatud konverents alzheimeri ravijuhendist, mis aasta alguses valmis sai.

Konverents tutvustab Eesti Haigekassa eestvedamisel valminud Alzheimeri tõve diagnostika ja ravi juhendit. Ravijuhend teadvustab dementsusega seotud probleeme ja pakub nende käsitlemiseks teaduspõhiseid lahendusi.

Parimat rahvusvahelist tõenduspõhist diagnoosi ja ravipraktikat arvestav ravijuhend on töövahend kõikidele spetsialistidele, kes puutuvad kokku inimestega, kellel on kognitiivsed häired. Konverents annab suurepärase võimaluse saada juhendist, mis arvestab parimat praktikat ning Eesti vajadusi ja võimalusi, kompaktne ülevaade. 

Ettekanded on ravijuhendi koostajatelt, nagu LTKH närvihaiguste kliiniku juhataja Katrin Gross-Paju, kliinikumi närvikliiniku arst-õppejõud Ülla Linnamägi, kliinikumi arst-õppejõud Ülle Krikmann, psühhaater Mari-Liis Laanetu, vandeadvokaat Ants Nõmper, MTÜ Elu Dementsusega asutaja Ivi Normet jt.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.