LTKH lõpetas lepingu homöopaadist joogaõpetajaga

Homöopaatia on üks enim levinud ja tunnustatud alternatiivravi meetodeid.
Homöopaatia on üks enim levinud ja tunnustatud alternatiivravi meetodeid.

Terviseameti ettepanekul lõpetas Lääne-Tallinna Keskhaigla lepingu Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses rasedate joogat juhendava Terje Tähega, kes propageerib väljaspool haiglat peetavates värsketele emadele suunatud tasulistes loengutes "homöopaatilist vaktsineerimist".

Terje Tähe töötas LTKH-s käsunduslepingu alusel, tema viimaseks tööpäevaks Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses jääb 30. juuni, vahendas ERR.

ERR kirjutas möödunud nädalal end terapeudiks nimetava Tähe juhendatavatest tasulistest loengutest, kus lubatakse homöopaatiliste preparaatide vaktsineerivat mõju kõigi vaktsiinvälditavate haiguste vastu. Neid loenguid pidas Tähe MTÜ Ökobeebi ruumides. Ehkki Tähe peab loenguid tervishoiust, ta tervishoiutöötajate registrisse ei kuulu.

Terviseameti epidemioloogianõunik Kuulo Kutsar kommenteeris, et homöopaatiline vaktsineerimine on teaduse-, sealhulgas meditsiinivaldkonnas tundmatu mõiste ja tegevus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.