Triin Tabur • 21 juuni 2018 15:21
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valmis juhis apteegi omanikuks soovijatele

Ravimiametil on valminud abimaterjal proviisoritele ja teiste erialade esindajatele, kes on otsustanud edaspidi apteegiomanikuna alustada.

Apteegis.  Foto: Andres Haabu

Ravimiamet koostöös Eesti Apteekrite Liidu ja Eesti Proviisorite Kojaga on koostanud juhendi, mis pakub tuge eestkätt üldapteekide tulevastele omanikele. Juhise leiate elektroonilisel kujul SIIT.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee