Kadi Heinsalu • 5 juuli 2018 09:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Adeli lõpetab koostöö ühe suure partneriga

Adeli omanikud Riina ja Ahti Kallaste.  Foto: Äripäev

Eestis üks tuntumaid rehabilitatsiooniteenuse pakkujaid Adeli Eesti OÜ andis sotsiaalkindlustusametile teada otsusest septembrist koostöö lõpetada. See jätkub haigekassa ja töötukassaga.

Edaspidi on plaanis panustada enam haigekassa ja töötukassa teenuste osutamisele. Vastava otsuse tegi ettevõtte juhatus ja on andnud sellest teada ka oma kodulehel ja 2017. aasta majandusaruandes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee