Uudised
Ainult tellijale

Kalapediküür viis varbaküüned

Kalapediküür.  

Pärast seda, kui noorel naisel hakkasid varbaküüned ära tulema, said arstid viimaks selguse, mis põhjusel: selleks oli kalapediküür, kirjutas ajakiri JAMA Dermatology eelmisel nädalal.

Kuus kuud varem oli naine oma jalgu lasknud näkitseda kaladel nimega garra rufa, kelle söödaks on inimese surnud naharakud, kui planktonit parasjagu pole. Alles hiljem märkas naine, et tema küüned hakkasid koledaks muutuma ja irduma, kirjutas CNN.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee