Violetta Riidas • 15 august 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravikindlustuse andmise mõju-uuring peagi esitluseks valmis

Sotsiaalministeerium soovib peagi tutvustada avalikkusele ravikindlustuseta inimestele ravikindlustuse andmise mõju-uuringut.  Foto: ÄP/Raul Mee

Sotsiaalministeerium soovib peagi tutvustada avalikkusele ravikindlustuseta inimestele ravikindlustuse andmise mõju-uuringut.

90 000 ravikindlustuseta inimesele ravikindlustuse andmise mõju-uuring pidi esialgsete plaanide kohaselt valmima juuni lõpuks, kuid vahepealse sooja suve ja puhkuste tõttu jäi pisut venima. Ministeeriumist kinnitati, et analüüsi tulemuste avalik tutvustus on kavandatud septembri algusesse. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee