Bakler jätkab IVKH juhina, Kariisist sai uus ülemarst

Tarmo Bakler jätkab ka uuel ametiajal Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehena.
Tarmo Bakler jätkab ka uuel ametiajal Ida-Viru Keskhaigla juhatuse esimehena.

Eile, 21. augustil toimus Ida-Viru Keskhaigla (IVKH) nõukogu koosolek, mille keskseks päevakorrapunktiks oli järgmiseks lepinguperioodiks juhatuse liikmete valimine.

Haigla nõukogu esimees, riigikogu liige Valeri Korb hindas konkursi kordaläinuks. "Tugevaid kandidaate oli nii haiglast kui väljastpoolt haiglat. Nõukogu tegi enda otsuse kandidaatide poolt kirjalikult esitatud visioonide ja vestluse põhjal teise vooru pääsenud kandidaatidega. Suur tänu kahele lahkuvale juhatuse liikmele ja kõikidele konkursil osalenutele nende panuse eest Ida-Viru Keskhaigla arendamisel," ütles nõukogu esimees.

"Usun, et haigla saab endale tugeva ja kompetentse juhatuse, mis leiab hea tasakaalu järjepidevuse ja uuenduste vahel," lisas ta.

Nõukogu pikendas praeguse juhatuse esimehe Tarmo Bakleri lepingut viieks aastaks, uueks ülemarstiks valiti Toomas Kariis ja haldusjuhiks Tarmo Tohver, kes asuvad ametisse tänaste juhatuse liikmete lepingute lõppemisel.

Ida-Viru Keskhaigla juhatuse liikmete kohtadele esitati tähtajaks kokku 11 avaldust: vastavalt juhatuse esimehe ametikohale 2, ülemarsti ametikohale 2 ja haldusjuhi ametikohale 7 avaldust.

Käesoleval perioodil töötavad juhatuse liikmetena vastavatel ametikohtadel: Tarmo Bakler, juhatuse esimees; doktor Aime Keis, juhatuse liige meditsiinitegevuse alal (ülemarst) ja doktor Aleksei Rodin, juhatuse liige haldustegevuse alal (haldusjuht).

Haigla nõukogus on 6 liiget, kellest kolm liiget nimetab Kohtla-Järve linn ja kolm liiget nimetab Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatus.

Nõukogu määratakse kolmeks aastaks ja käesoleva perioodil kuuluvad nõukogusse:

  1. Valeri Korb - nõukogu esimees, riigikogu liige;
  2. Ljudmila Jantšenko - nõukogu liige, Kohtla-Järve linnapea;
  3. Niina Aleksejeva - nõukogu liige, Kohtla-Järve aselinnapea;
  4. Jaan Eha - nõukogu liige, Tartu Ülikooli Kliinikumi kardioloogiakliiniku juhataja;
  5. Ago Kõrgvee - nõukogu liige, Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia- ja intensiivravi kliiniku direktor;
  6. Urmas Siigur - nõukogu liige, Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse esimees.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.