Keeruline juhtum: KSA menetlus jätkub üheksandat kuud

KSA blogi 2017 augustis.
KSA blogi 2017 augustis.

KSA silmakeskuse suhtes riikliku järelevalvemenetluse algatanud terviseamet uurib keskuse tegevust veel üheksa kuud hiljemgi, sest menetlus on keeruline ja mahukas.

"Paraku ei saa me menetluse sisust rääkida ning seetõttu ei saa me rääkida ka sellest, mida menetluse raames teinud oleme. Saame siiski öelda, et tegemist on keerulise ja mahuka menetlusega, mille tõttu on ka selle ajaline kestvus pikk," avaldas terviseameti esindaja Simmo Saar ERRile.

Tema sõnul hoiab amet KSA blogis ilmuvatel postitustel pidevalt silma peal ja riiklikus järelevalvemenetluses tehakse lõpuks üks otsus, kus võetakse arvesse kõiki asjaolusid.

Silmakeskus sattus terviseameti tähelepanu alla mullu sügisel, kui ametile tuli kiri küsimusega, kas silmakeskuse blogis olev info on raviasutusele kohane. Nimelt avaldas kliinik oma blogis eksitavat infot muu hulgas ravimite, vaktsiinide ja ka toitumise kohta. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.