Kadi Heinsalu • 25 oktoober 2018 13:44
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

RAADIO: Ülevaade sõeluuringutes osalemisest

Vasakult, istumas: Made Bambus, Taisi Kõiv, Vahur Valvere. Seisab Kadi Heinsalu.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Terviseuudiste oktoobrikuu raadiosaade võttis ette vähiennetuse sõeluuringud, teemat avasid haigekassa spetsialistid Made Bambus ja Taisi Kõiv ja onkoloog Vahur Valvere.

Otsisime saates  vastuseid küsimustele, miks sõeluuringud olulised on, mis juhtub, kui seal midagi avastatakse ja mis seis Eestis vähki haigestumisega hetkel on.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee