1 november 2018 12:52
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kas valitsus tegi 300 miljoni euroga mustkunsti?

Kliinikumi EMO juht, vabaerakondlane Kuido Nõmm.  

Kuigi valitsus suunas mullu tervishoidu 300 miljonit eurot juurde, pole sellest senimaani suurt tolku olnud. Raha küll tervishoiule anti, kuid samas liikusid haigekassale täiendavad kohustused, sõnas TÜ Kliinikumi EMO juht Kuido Nõmm.

„Suurhaiglate näitel tuli raha selle aasta lepingutega juurde, aga ravijuhtude arv langes,“ selgitas Vabaerakonda kuuluv Kuido Nõmm 1. nov Äripäeva raadios eetris olnud „Poliitikute töölaua“ saates. Teisisõnu muutus ühe ravijuhtumi hind kallimaks, ent ravi saanud patsientide arv hoopiski vähenes. Seega oli Nõmme sõnul valitsuse otsus tervishoidu lisaraha juurde anda justkui mustkunstniku trikk.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee