Uudised
Ainult tellijale

Jaak Aab: perearstid vajavad präänikuid

Endine sotsiaalminister, praegune riigihalduse minister Jaak Aab.  Foto: Andras Kralla

Ravikulusid aitaks kontrolli all hoida see, kui motiveerida perearste rohkem vastuvõtte tegema, leiab keskerakondlane Jaak Aab. "Präänik töötab alati kõige paremini," ütles ta.

Läinud nädalal avaldas riigikontroll auditi, milles selgus, et üle poolte erakorralise meditsiini osakondade (EMO) patsientidest oleksid pidanud ravi saama hoopiski perearstidelt, kirjutas Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee