8. november 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kulutused kasvavad, tervis halveneb – mida teha?

Ettevõtja Erki Mölder.  Foto: Scanpix/Eesti Meedia

“Inimesed on liiga vähe oma tervise käekäigust huvitatud,” lausus Ellex Raidla juhtivpartner Ants Nõmper. “Patsienti tuleks motiveerida olema terve.”

Numbrid näitavad, et ravisüsteemi tehtud kulutuste kasvuga koos pole pikenenud inimeste tervena elatud eluiga, lahendusena näevad eksperdid patsiendile suurema vastutuse andmist, kirjutas Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee