Meditsiiniuudised  • 29 november 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti kirurgid Keenias missioonil

Sel reedel siirduvad neli Põhja-Eesti Regionaalhaigla kirurgi 2-nädalasele humanitaarmissioonile Keeniasse, kus pööratakse põhitähelepanu patsientide kirurgilisele ravile, aga ka kohaliku meditsiinipersonali koolitamisele.

PERHi üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Jüri Teras  Foto: Andres Haabu

Eesti meeskonna juhi, PERHi üld-ja onkokirurgia keskuse juhataja Jüri Terase, sõnul on taolistel humanitaarmissioonidel osalemine saanud Eesti meedikutele juba tavapäraseks ning hädasolijate aitamine nende kodumaal on igati tänuväärne ka tänapäevases poliitilises kontekstis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee