Reedel allkirjastati järgmise kahe aasta kollektiivleping tervishoiutöötajate ja tööandjate ning riigi osapoolte vahel, mis hakkab kehtima tuleva aasta 1. aprillist. Kollektiivleppe järgi tõuseb tervishoiutöötajate tunnitasu alammäär keskmiselt 7%.
Galerii: tervishoiutöötajate kollektiivleppe sõlmimine
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Tervishoiutöötajate ja tööandjate ning riigi osapoolte vaheline kollektiivleppe sõlmimine.
15 fotot
  • Tervishoiutöötajate ja tööandjate ning riigi osapoolte vaheline kollektiivleppe sõlmimine.
  • Foto: Raul Mee, fotograaf

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele