Siret Trull • 30 november 2018 13:46
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rehemaa: samm tõelise kollektiivleppe poole

Täna allkirjastatud tervishoiutöötajate ja tööandjate vaheline kollektiivleping on Eesti Arstide Liidu peasekretäri Katrin Rehemaa sõnul samm edasi tõelise kollektiivlepingu suunas.

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa  Foto: Raul Mee, fotograaf

Rehemaa tõdes, et kui veel 7-8 aastat tagasi tuli piike murda suhtumisega, et „pole teil seda kollektiivlepingut vaja“, siis praeguseks on aru saadud, et selline leping on kõikide osapoolte huvides. Sellest annab tunnistust ka asjaolu, et üle pikkade aastate õnnestus läbirääkimisi pidada ja kokkuleppele jõuda ilma riiklikku lepitajat kaasamata. Viimati saadi tema sõnul lepitaja abita hakkama aastal 2004.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee