Vali Meditsiiniuudiste parim lugu!

Meditsiiniuudiste paberleht
Meditsiiniuudiste paberleht

Aasta lõpus selgitame välja Meditsiiniuudiste aasta parima loo. Palume selleks Teie kui lugejate abi. Allpool on 7 artiklit, millest palume valida ühe. Vastamine on anonüümne.

Hääletada saab reede, 7. detsembrini. Hääletamine toimub siitVõitja selgub 18. detsembri Meditsiiniuudiste paberlehes ja paneme tulemuse ka veebi.

Lugude lühikirjeldused ja lingid:

1. Millised tervisekeskused saavad 2018 lõpuks valmis ja millised hilinevad? Miks hilinevad? Unikaalne ülevaade, mis selle aasta lõpuks tervisekeskuste projektist on saanud. Lugu siit.

2 Korruptiivse tegevuse ennetamiseks tervishoius ei ole tarvis oodata kriminaalasja algatamist, rõhutab keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler. Ometi on tänavu lahti hargnenud mitu inetut korruptsioonijuhtumit. Lugu siit.

3. Erakliinikutele läks tänavune haigekassa lepinguperioodi jaotus eriti valuliselt, kuna paljud neist said piltlikult vastu näppe. Lugu siit.

4. Eestis on algatatud mitu põnevat ja paljutõotavat meditsiinitehnoloogia projekti. Ülevaade neist juhtumitest, mille üle võib eriti uhke olla. Lugu siit.

5. Auk õigusruumis võimaldab teraapiafondi teenuseid osutada ka neil, kes pole haigekassa lepingupartnerid ja seeläbi küsida patsientidelt kõrgemat visiiditasu. Millest selline vastuolu ja mis on lahendused? Lugu siit.

6. Tänavu oli esimene aasta, kus poliitikute otsuselt suunati tervishoidu teadlikult lisaraha. Ülevaade, kuhu see on jõudnud ja kas selle olemasolu üldse tunnetatakse. Lugu siit.

7. Kevadel nörritas perearste ametnike otsus suunata osa tervisekeskuste eurorahast Viljandi uue haigla ehitusse. Sotsiaalministeeriumi kinnitusel on kõik eeskirjadega kooskõlas. Lugu siit.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.