Aet Trisberg • 5 detsember 2018 13:25
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH käivitas e-haigusloo projekti

Detsembris sai alguse regionaalhaigla järgmise viie aasta kõige olulisem IT-projekt “e-haiguslugu”, mille eesmärk on läbi kiiremate ja kasutajasõbralikemate lahenduste võimaldada arstil pühendada rohkem aega patsiendile ning muuta meditsiinipersonali töö IT-süsteemidega meeldivaks.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu   Foto: Raul Mee

„Esmalt pannakse kokku lähteülesanne ja toimub detailanalüüs, mis annab ka indikatsiooni eeldatava maksumuse osas. Analüüsist kuni teostuseni ja selle rakenduseni kulub vähemalt kolm aastat,“ ütles regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu. 3. detsembril kinnitas regionaalhaigla juhatuse esimees projekti elluviimiseks juhtrühma.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee