Meditsiiniuudised  • 20 detsember 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laane: rahastamismudel peab muutuma

Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane sõnul on oodatud lahenduste otsimine ja arutelud selle üle, kuidas tagada kõigile Eesti inimestele kaasaegse arstiabi kättesaadavus täna ja tulevikus. Tema arvates on aeg välja töötada uusi võimalusi, kuidas haigekassa teenuste osutamist rahastab ning minna üle tükipõhiselt rahastamiselt alternatiivsetele mudelitele.

Rain Laane konverentsil "Meditsiin 2019"  Foto: Terje Lepp

Meditsiiniuudiste küsimustele vastas Haigekassa juhatuse esimees Rain Laane.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee