Siret Trull • 20 detsember 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aasta meditsiinimõjutaja Karmen Jolleril oli kiire ja põnev aasta

Meditsiinimõjutajaks 2018 valisid meie lugejad perearst Karmen Jolleri, kes aasta tagasi pälvis ka aasta arsti tiitli. Joller tunnistab, et tunnustused on toonud tööd tublisti juurde: kasvanud on nii nimistu kui ka kutsed erinevatele üritustele esinema.

Meditsiinimõjutajaks 2018 valiti perearst Karmen Joller  Foto: Terje Lepp

Ind arendus- ja selgitustööks ei ole aga vaibunud: värskelt on ta valitud Eesti Arstide Liidu eestseisusesse, kus ta ei kavatse sugugi niisama istuda. Joller ütleb, et tema liikmelisus arstide liidu eestseisuses on veel nõnda värske, et ühelgi kohtumisel ta osaleda pole jõudnud. Siht on tal aga selge: anda arstidele sõnajõudu juurde.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee