Siret Trull • 20 detsember 2018 07:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ka eestlased eelistavad välisriikidest lähimaid

Foto: Erik Prozes / Äripäev

Euroopa Komisjoni koostatud aruandest selgub, et patsientide piiriülene liikumine toimub peamiselt naaberriikide vahel. Sama trendi kinnitab Eesti statistika.

Alates 2014. aastast on haigekassa tasunud 369 inimese eest, kes on kasutanud patsientide piiriülese liikumise direktiiviga tekkinud õigust saada abi välisriigis. Külastatud riikide eesotsas on aastaid olnud meie naaberriigid: Soome ja Läti, aga ka Saksamaa.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee