Meditsiiniuudised  • 24 jaanuar 2019 07:58
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinnas arutatakse Eesti tervishoiusüsteemi tulevikukindluse üle

30. jaanuaril toimub Tallinnas Riigikogu Komandandi majas kell 11:00–13:00 seminar, kus vaadatakse Eesti tervishoiu hetkeolukorda Euroopa riikide võrdluses, baseerudes veebikeskkonna FutureProofing Healthcare: The Sustainability Index tutvustamisele ja analüüsile.

Rinnavähi varajane avastamine tagab efektiivsema ravi.  Foto: PantherMedia

Seminaril „Liider või mahajääja? Eesti tervishoid ja rinnavähiravi Euroopa võrdluses“ räägivad uuringust ja Eesti tulemustest Andres Võrk Tartu Ülikoolist ja Bogi Eliasen Kopenhaageni Tuleviku-uuringute instituudist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee