Meditsiiniuudised  • 29 jaanuar 2019 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa: hospiitsteenus on abivajajatele tagatud

Haigekassa iseseisva statsionaarse õendusabi hanke tulemuste tõttu on tekkinud konkureerivate õendusabi teenusepakkujate vahel kohtuvaidlus ja avalikkuses levib väiteid, et seetõttu on ohus hospiitsteenuse jätkumine. Haigekassa kinnitab, et hospiitsteenus on igal juhul tagatud kõigile ravikindlustatud patsientidele, kes seda vajavad ja kohtuvaidlus ei mõjuta teenuse kättesaadavust.

Haigekassa juhatuse liige Maivi Parv  Foto: Andras Kralla

Haigekassa juhatuse liige Maivi Parv selgitab, et hospiitsteenust rahastatakse täna õendusabi teenuse kaudu ja see on osa sellest. „Hospiitsteenust pakuvad haigekassa õendusabi lepingupartnerid statsionaarse õendusabi voodipäeva sees ja lisaks osana koduõendusteenusest ehk teenus on igal juhul olemas. Ükski patsient vajaliku abita ei jää, tagame teenuse jätkumise patsientidele nii kohtuvaidluse ajal kui ka selle järgselt läbi oma tänaste õendusabi partnerite,“ kinnitab Parv.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee