Meditsiiniuudised  • 31 jaanuar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õppejõud: riiklik hambaravitoetus peab liikuma koos patsiendiga

Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituudi õppejõud saatsid riigikogule pöördumise, milles väljendasid oma muret hambaravi rahastamise üle ning avaldasid soovi, et algaks sisuline arutelu, kuidas rahvastiku suutervis päriselt paraneks olukorras, mil riik eelarvest hambaravikulusid kasvatab.

Hambaravitoetus ei täida praegusel kujul eesmärki.  Foto: PantherMedia

Pöördumise algatajaks olid seitse õppejõudu Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituudist – Mare Saag, Rita Nõmmela, Ülle Voog-Oras, Tiia Tamme, Taavo Seedre, Triin Jagomägi ja Jana Olak.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee