Meditsiiniuudised  • 4 veebruar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

13 kõrgkooli lõpetajat saavad vaktsineerimise õiguse

Reedel anti Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis üle rakenduskõrghariduse diplom 153 õe, eriõe, ämmaemanda, radioloogiatehniku, bioanalüütiku õppekava lõpetajale ja kutsehariduse lõputunnistus üheksale hooldustöötajale. 13 õe põhiõppe õppekava lõpetajat said ka vaktsineerimisõiguse.

Osa õdesid saavad ka vaktsineerida.  Foto: PantherMedia

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektori Kersti Viitkari sõnul läbis 13 lõpetajat õpingute jooksul valikainena Sotsiaalministeeriumi poolt heakskiidetud immuniseerimise baaskoolituse, mis lubab neil õena tööle asudes kohe ka vaktsineerimisi läbi viia. „Immuniseerimise valikaine läbimine aitab tulevasi õdesid oma tööks paremini ette valmistada ja on kindlasti vajalik neile, kes asuvad tööle pere- või kooliõena,“ lisas Viitkar.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee