Uudised
Ainult tellijale

Kliinik 2019: kõne all on patsiendi ohutus

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Konverentsil „Kliinik 2019“ räägitakse seekord ohutusest tervishoius, suitsiidimõtetega patsiendi äratundmisest ja aitamisest ning teistest aktuaalsetest meditsiiniteemadest.

Kolme päeva jooksul astuvad ettekannetega üles tunnustatud arstid ja teadlased üle Eesti. Konverentsi avasessiooni juhatab Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekaan professor Margus Lember ning selles tuleb juttu patsiendi ohutusest tervishoius: ohujuhtumitest, ülikooli rollist patsiendiohutuse arendamisel, arengusuundadest ja õigusruumist, samuti selle teemaga seotud kliinilisest praktikast ja haiglate senisest kogemusest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee