Uudised
Ainult tellijale

Rehabilitatsioonis katsetatakse patsiendikesksemat lähenemist

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juht Kadri Englas  Foto: Andras Kralla / Äripäev

Sotsiaalkindlustusamet ja Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus (HNRK) allkirjastasid lepingu, mille käigus katsetatakse rehabilitatsioonis patsiendisõbralikumat lähenemist. Tänu sellele saab taastusravi lõppedes jätkata sotsiaalse rehabilitatsiooni teenusel kohe, ilma et peaks täitma erinevaid taotlusi ja ootama teenuse järjekorras.

Sotsiaalkindlustusameti rehabilitatsiooni valdkonna juhi Ewe Alliksoo sõnul peab klient täna pärast taastusravi lõppu täitma ise rehabilitatsiooniteenusele asumise taotluse ning läbima juhtumikorraldaja hindamise, kuhu ta ei pruugi aga kohe aega saada. Kui tema taotlus saab positiivse otsuse, saab ta küll ise valida enda rehabilitatsiooni teenuse osutaja, kuid teenuse osutaja juures võib olla omakorda järjekord.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee