Meditsiiniuudised  • 18 veebruar 2019 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna PERHis: tervishoiuteemaline valimisdebatt

Eesti Arstide Liit korraldab täna, 18. veebruaril, erakondade valimiseelse tervishoiudebati. Debatt toimub Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuse saalis (Sütiste tee 19) algusega kell 14.30.

Eesti Arstide Liidu president Jaan Sütt  Foto: Raul Mee

Debatil arutatakse, kas ja mida oleks vaja muuta meie tervishoiu korralduses ja rahastamises, et tagada patsientidele vajalik õigeaegne ja kvaliteetne arstiabi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee