Meditsiiniuudised  • 19 veebruar 2019 14:52
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekri roll tervishoiusüsteemis suureneb

Eesti apteekrid tulid täna kokku, et arutleda selle üle, mis on kvaliteetne apteegiteenus ning kuidas seda veelgi tõhustada. Tõdeti, et apteekri roll tervishoiusüsteemis on suurenemas.

Apteegiteenuse kvaliteedijuhise infopäeva eesmärk on apteekreid ette valmistada järgmiseks enesehindamiseks.  Foto: Eesti Apteekide Ühendus

Oma kogemusi jagasid nii Tartu Ülikooli kui ka erinevate farmaatsiaeriala organisatsioonide esindajad, aga ka apteekrid, kelle apteekides pakutav apteegiteenus on olnud silmapaistvalt kõrgel tasemel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee