Meditsiiniuudised  • 19 veebruar 2019 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Esmatasandi roll vaimse tervise ravimisel kasvab

Seda, et psühhiaatrite arv Eestis lähema 20 aasta jooksul võiks tõusta soovitud tasemele, ei juhtu: me teame, kui palju on meil töötavaid psühhiaatreid, kui paljud on residentuuris, kui suur on koolitustellimus, kirjutab Eesti Psühhiaatrite Seltsi president ja Lääne-Tallinna Keskhaigla psühhiaatriakeskuse juhataja Andres Lehtmets.

Eesti Psühhiaatrite Seltsi president ja Lääne-Tallinna Keskhaigla psühhiaatriakeskuse juhataja Andres Lehtmets  Foto: Andres Haabu

Seetõttu näeb psühhiaatria arengukava psühhiaatrilise abi kättesaadavuse parandamisel kaht olulist suunda: esiteks perearstide suuremat vastutust psühhiaatriliste probleemide ravis ja teiseks vaimse tervise õdede ja kliiniliste psühholoogide osakaalu tõstmist psühhiaatrilises meeskonnatöös.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee