Meditsiiniuudised  • 25 veebruar 2019 13:24
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ortoosiskandaali sattunud firmal taas leping haigekassaga

Ligi kaks aastat tagasi paljastas ETV saade „Pealtnägija“ mastaapsed skeemid, kuidas meditsiinitarvikute firmad petavad haigekassalt ja sotsiaalkindlustusametilt raha välja. 2017. aasta aprillis lõpetas haigekassa lepingud Gadox AS ja Tervise Abi OÜga, kellest viimasega on haigekassa alates mullu oktoobrist taas lepingulistes suhetes.

Masstoodang või eritellimusel tehtud otroos?  Foto: PantherMedia

Toona kahtlustati, et firmad esitavad haigekassale võltsarveid, müües kliendile masstoodangut, esitades samal ajal haigekassale aga arveid, nagu oleks ortoosid tehtud eritellimusel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee