Meditsiiniuudised  • 26 veebruar 2019 10:19
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiu Kõrgkoolis alustab kaks uut töökohapõhist õpperühma

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool alustab sel nädalal töökohapõhise õppe läbiviimisega Tallinna Kiirabis ja Narva Sotsiaaltöökeskuses. Kui Tallinna Kiirabis alustavad õpingutega erakorralise meditsiini tehnikud, siis Narvas hakatakse koolitama juba töötavaid hooldustöötajaid.

Tallinna Kiirabis alustavad õpingutega erakorralise meditsiini tehnikud.  Foto: Andras Kralla

Tallinna Kiirabis (Retke tee 1, Tallinn) toimub avaaktus 27. veebruaril kell 11.00, mil töökohapõhises õppes alustab õpingutega 10 tulevast erakorralise meditsiini tehnikut. Hooldustöötajate töökohapõhine õpperühm, kuhu võeti vastu 20 hooldustöötajat, alustab 28. veebruaril kell 11.00 Narva Sotsiaaltöökeskuses (Rahu 16/4, Narva).

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee