Meditsiiniuudised  • 1 märts 2019 09:40
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soodusravimite nimekiri täienes

Alates aprillist lisandub soodusravimite loetellu mitmeid 50-100% soodustusega uusi ravimeid, mida haigekassa hakkab inimestele kompenseerima. Uute ravimipreparaatide lisamine nimekirja teeb haigekassa hinnangul ravi kättesaadavamaks ja taskukohasemaks mitmesajale inimesele igas kvartalis.

Soodusravimite nimekirja lisandus seitse uut ravimit.  Foto: PantherMedia

Soodusravimite loetellu lisatakse odavamaid või sama hinnaga ravimipreparaate, tänu millele laieneb patsiendi valikuvõimalus, teatas haigekassa. Nende seas on näiteks geneerilised ravimid depressiooni-, kõrgvererõhktõve- ja vähiraviks. Kokku kehtestatakse uued piirhinnad 13 toimeainele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee