Siret Trull • 5 märts 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kalli ravi eel ravikindlustuse hankijate arv on väike

Foto: Eiko Kink / Äripäev

Haigekassa analüüs näitas, et nende inimeste arv, kes hangivad vahetult enne kallist ravi ravikindlustuse, et mitte ise maksta, on madal. Osa raviandmeid on kavas siiski põhjalikumalt läbi vaadata.

Haigekassa analüüsis, kui palju sai aastatel 2016-2017 ravikindlustuse selliseid inimesi, kellele eelnevalt kuue kuu või pikema aja jooksul kindlustust polnud ning milline oli nende raviteenuste kasutus. Selliseid inimesi oli kokku 112 444.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee