Uudised
Ainult tellijale

Täna lehes: Üks haigla, mitu võimalust

Foto: Veiko Tõkman / Äripäev

Tallinna Haigla rajamise tuules on vaja otsustada, mis saab pealinna haiglavõrgust üleüldse.

Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel kinnitab intervjuus, et kuigi Tallinna Haigla funktsionaalne arengukava sai PERHi kriitikast hoolimata allkirjastatud, on riigil kavas eriarstiabi korralduse uute mudelite väljatöötamine ning see määrab ka uue Tallinna Haigla mahud ning selle, mitu haiglat üldse saab Tallinnas olema.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee